fbpx

Výroba

Dizajn nábytku

Viac hláv, viac vedomostí. Naši odborníci a dizajnéri trávia hodiny a dni na začiatku vytváraním plánu a vízie každého kusu nábytku, ktorý vyrábame ako ALUX. Záleží nám na originalite, funkčnosti a predovšetkým na prvotriednom dizajne!

Spracovanie

Drevo je jedným zo základných dizajnových prvkov našich záhradných zostáv. Naša spoločnosť zaručuje, že každý krok spracovania dreva sa vykonáva s maximálnou starostlivosťou a kvalitou.

Preprava a odovzdanie

V tomto okamihu nemáme žiadnu inú povinnosť ako dodať objednané výrobky ALUX. Nech vám dobre slúžia. Už teraz sa tešíme na vašu ďalšiu návštevu!

Od návrhu až po vaše dvere

Naše luxusné súpravy záhradného nábytku sa vyrábajú len z vysokokvalitných materiálov v našej českej dielni. Vždy kladieme dôraz na maximálnu odolnosť a estetický vzhľad všetkých použitých materiálov. Každému kusu venujeme potrebnú starostlivosť, aby sme vám vždy mohli ponúknuť nábytok, ktorý je výsledkom dobre vykonanej práce.

ALUX TEAM

Dokonale zladený tím ALUX

Je to to najcennejšie, čo máme. Pri výrobe nábytku Alux sa bez neho jednoducho nezaobídeme. V priebehu výroby nájdete niekoľko remesiel, a to zváračov, maliarov, stolárov a zámočníkov. Všetci títo ľudia majú bohaté skúsenosti a každému kroku venujú maximálnu pozornosť.

Údržba dreva

Podrúčky a priečniky sú vyrobené z exotického dreva garapa. Drevo je potiahnuté olejom (osmo garapa) v dvoch vrstvách. Po zaschnutí sa v poslednom kroku nanesie tvrdý vosk Osmo 3032. Tento postup zaručuje, že sa drevo zachová v čo najlepšom stave.

Hliníková konštrukcia

Naše výrobky sú zvárané, takže ich nemožno rozobrať. Zvary sa zvárajú pomocou CO2 alebo TIG (viditeľné zvary sú úplne hladké). Snažíme sa podporovať českých výrobcov, preto nakupujeme naše zváracie stroje od českej spoločnosti ALFA IN.

Povrchová úprava kovu

Kovové konštrukcie sú povrchovo upravené práškovou farbou (tzv. koaxitované). Ide o modernú technológiu povrchovej úpravy kovov, ktorá spĺňa prísne environmentálne kritériá a zaručuje vysokokvalitnú konečnú povrchovú úpravu práškovou farbou.