fbpx

Nadčasový dizajn, odolnosť a udržateľnosť – predstavujeme hliníkový nábytok ALUX

Hliník sa stáva trendom našej doby. Jeho skvelé funkcie dopĺňa nadčasový dizajn s mimoriadnou kompatibilitou pre akékoľvek prostredie. Nábytok ALUX je inovatívna značka zameraná na výrobu hliníkového nábytku, ktorý je vhodný predovšetkým do vášho exteriéru – na záhrady, terasy, balkóny. Nábytok ALUX predstavuje moderný dizajn, vysokú odolnosť, jednoduchú údržbu a udržateľnosť v jednom.

Odolnosť a životnosť

Hliník je ľahký, ale pevný materiál, ktorý je odolný voči korózii, poveternostným vplyvom a opotrebovaniu. Vďaka tomu je ideálnym materiálom na výrobu vonkajšieho nábytku aj v drsných podmienkach. Hliníkový nábytok ALUX je ideálnou voľbou do záhrad, na terasy, balkóny, ale aj do kancelárií či obývacích izieb.

Moderný dizajn

V spoločnosti ALUX kladieme veľký dôraz na estetiku a inováciu dizajnu. Hliníkový nábytok ALUX sa vyznačuje čistými líniami, minimalizmom a elegantným vzhľadom, ktorý možno ľahko kombinovať s rôznymi štýlmi exteriéru. ALUX ponúka širokú škálu farieb rámov a poťahov, ktoré umožňujú našim zákazníkom prispôsobiť si nábytok svojim osobným preferenciám a vkusu.

Jednoduchá údržba a udržateľnosť

Hliníkový nábytok sa veľmi ľahko udržiava, pretože nevyžaduje žiadne špeciálne čistenie ani údržbu. Stačí ho utrieť vlhkou handričkou, aby zostal čistý a v dobrom stave. Hliník je navyše 100 % recyklovateľný materiál, ktorý vydrží až desiatky rokov, takže je pre našu planétu ekologicky šetrný.

Široký sortiment nábytku ALUX

V spoločnosti ALUX neustále rozširujeme a inovujeme náš sortiment výrobkov. Sledujeme trendy a počúvame želania našich zákazníkov. Pozrite si naše produkty nižšie a posúďte sami… Radi vám pomôžeme s akýmikoľvek otázkami. Tešíme sa na vás!

Tím ALUX

ALUX Nábytek - Křeslo ELOM
Kreslo ELOM
ALUX Nábytek - sedačka DAKARAI
Pohovka DAKARAI
ALUX Nábytek - stůl NANDI
Stôl NANDI
ALUX Nábytek - taburet ISOL
Stolička ISOL
ALUX Nábytek - set ALUX
Súpravy ALUX