fbpx

Nábytok za 80 000,- Sk? Ak vydrží 20 rokov, prečo nie!

V súčasnosti je čoraz ťažšie nájsť kvalitný a odolný nábytok, ktorý spĺňa požiadavky na dizajn, pohodlie a príjemnú atmosféru počas letných dní. Ale čo keby sme vám povedali, že existuje český nábytok z Moravy, ktorý je vyrobený z hliníka v kombinácii s drevom a vydrží až 20 rokov? Znie to ako skvelá investícia, však?

Poďme si ho bez ďalších rečí predstaviť!

Je to nábytok českej výroby, ktorý kladie dôraz na precíznosť, detail a vizuálny zážitok. Hlavným materiálom nábytku je hliník.

Prečo hliník?

Hliník je ľahký, ale pevný materiál, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom a nepodlieha korózii. Kombinácia ľahkosti a pevnosti dodáva nábytku veľkú stabilitu.Manipulácia s nábytkom tak už nebude taká náročná.

Drevo Garapa

Aby bol tento nábytok ešte dokonalejší, skombinovali sme ho s drevom Garapa. Drevo dodáva nábytku prirodzenejší vzhľad a vytvára útulnejšiu atmosféru. Nemajte obavy, drevo sa nepoškriabe ani neopotrebuje. Je to spôsobené tým, že drevo je ošetrené niekoľkými vrstvami špeciálneho oleja OSMO.

Čo nám ešte chýba? Ach, áno! Vankúše na sedadlá!

Nemusíte sa o ne vôbec obávať, pretože sú vyrobené zo španielskej tkaniny Crevin. Tieto látky sú známe svojou jednotnou farbou a špeciálnou membránou, ktorá neprepúšťa vlhkosť do výplne sedáku. Nemusíte sa teda báť nechať svoje ratolesti sadnúť si a zbaviť sa strachu zo zlého počasia. A ak sa náhodou vaše dieťa rozhodne urobiť si z poťahu škrabadlo alebo váš domáci miláčik škrabadlo, máme riešenie aj pre to, náš šikovný čalúnnik sa pokúsi zachrániť, čo sa dá, alebo poťah prešiť.

Zdá sa, že máme riešenie na všetko, ale najlepšie na tom je, že ho naozaj máme!

Nábytok si môžete nakonfigurovať na našej webovej stránke, kde nájdete súpravy aj jednotlivé kusy nábytku, ako sú stoly, stoličky a pohovky.

Zaručujeme vám, že investícia do nábytku ALUX znamená investíciu do kvality a trvanlivosti. Či už si zaobstaráte záhradnú súpravu na grilovanie s priateľmi alebo rodinou, alebo na večerný odpočinok s knihou, môžete sa spoľahnúť, že vám tento nábytok poskytne pohodlie, ktoré si zaslúžite.

Prečo teda neinvestovať do nábytku za 80 000,- Sk, ktorý vám poskytne pohodlie, navodí náladu a vytvorí elegantný vzhľad vášho vonkajšieho priestoru? Nepoznáme dôvod, prečo nie.

Ponúkame:

  • Dlhovekosť
  • minimálne starosti
  • vynikajúci dizajn

Stojí to za to, ale musíte sa o tom presvedčiť sami.

Alux 39